stavebni firma tarantino domenico Stavebni Tarantino
Stavebni firma
Tarantino Domenico
NEWS


průzkumy a odhady budou provedeny zdarma. neváhejte nás kontaktovat.

UvodO násReferenceKontakty
O nás
stavební firma Tarantino se zrodila z díla pana Domenico Tarantino, s dvacetiletou zkušeností v oblasti budování  obecně.
Naše práce je založena na zkušenostech získaných v technice a znalostech zaměřených na budování staveb. Proto ne jen konstruujeme. ale vidíme architekturu.
Bydlení, kancelář, pohostinnost, sport, náboženství, škola, urbanismus jsou jen některé z oblastí, v  kterých jsme dosud provozovali, při stavbě nových, při obnově již existujících, při restrukturalizaci, opravách, zlepšení a seismických zlepšeních.
Technický personál, který máme k dispozici, zahrnuje téměř všechny etapy stavebního procesu: výstavbu, rekonstrukci, správu a údržbu majetku, který nám byl svěřen.
Stavební průmysl, ve kterém působíme, a procesy, ve kterých provádíme znalosti, zkušenosti a inovace, návrh a výstavbu budov. jsou: demolice, výkopové, zdi, základy, stěny, příčky, nátěry, skončí, hydroizolace a izolace (tepelné, akustické), podlahy, stěny, železobetonových konstrukcí a ocel, dřevo práce: Výuka a nejen obchod a zvláště pro komplexní regulační záležitosti v každém odvětví. Proto máme naše zaměstnance z různých sektorů.
Architektura bývalého Novo, nebo je vezena na zádech, se vztahuje na techniky a nejmodernějších technologií v souladu s platnými pravidly: každá práce odráží myšlenku plánování na základě poptávky, soukromé i veřejné, které nabízíme poradenství a odbornost našich pracovníků, od návrhu až po dokončení práce v betonu a železobetonu, tesařských z kovu a dřeva, tradičních dřevěných střech a větrané, s tepelnou izolací (tradiční na krabičce a kabát, kombinací sendvičových panelů) a akustiky.

Konstrukce: Vlastnosti zotavení
Vzhledem ke své povaze, oživení vyžaduje interdisciplinární přístup, který považuje urbanistů, architektů a restaurátorů, ale i stavebním inženýrům, rostlinné inženýři, geologové, historiky, historiky umění, atd ..
V tomto ohledu věnujeme velkou pozornost dostupnosti pracovní sítě a multidisciplinární skupiny. To lze považovat za činnost, která využívá nejlepší způsob, jak místních zdrojů a pole infrastruktury, historických a kulturních než u stávajících konstrukcí: Jsme pro ochranu a podporu oblast, ve které jsme první předkladatelé.
V náročných operacích jakékoliv obnovy, místo toho, lék a organizační a návrhové metody jakékoli jemné fáze procesu výstavby. A v tomto ohledu jen si uvědomit, že to bylo napsáno Cesare Brandi "Obnova je metodický moment uznání uměleckého díla ve své fyzické podobě a duální polarity estetické a historické, s ohledem na její přenos v budoucnu" , My ve slovech následujeme fakta.
Uvod O nás Reference Kontakty
info@stavebnitarantino.cz
Copyright C 2017 by Tarantino Domenico  •   All Rights reserved   •E-Mail: info@stavebnitarantino.cz